Vier De Alde Feanen: Open Dag bij het bezoekerscentrum 26 mei

Vier het hele weekend van 24, 25, 26 mei de natuur tijdens Vier De Alde Feanen! Dit hele weekend staat in het teken van de natuur. In en rondom het bezoekerscentrum kun jij dit weekend van alles beleven.

Op 26 mei organiseert het Nationaal Park De Alde Feanen een open dag in en om het bezoekerscentrum te Earnewâld. Er zijn van 12.00 – 16.00 uur allerlei gratis activiteiten voor jong en oud: kinderen kunnen komen knutselen, leer alles over de oude ambacht ‘rietsnijden’, stap aan boord van de Blaustirns, maak een prachtige natuurwandeling met een gids van It Fryske Gea, bezoek de hernieuwde Lancaster Expositie ‘Geraakt’ of bezoek het leerzame en gezellige Skûtsjemuseum.

Ook kun je zelf op pad gaan met verschillende routes, bingokaarten en mindfulness opdrachten. Genoeg leuks voor een geslaagd weekend voor het hele gezin! 


 

Excursieprogramma

Vaarexcursie Blaustirns 

12.15 – 13.15

13.30 – 14.30

14.45 – 15.45

16.00 – 17.00

Wandelexcursie Gratis

12.30 – 14:00

14.30 – 16.00

Kinderactiviteit Gratis

Doorlopend

Bezoek Skûtsjemuseum €4,50

1200 – 17.00

Lees hier meer over Het Skûtsjemuseum.

Bezoek Expositie Lancaster ‘Geraakt’ 

Doorlopend

Lees hier meer over de Expositie ‘Geraakt’

Vier De Alde Feanen

Op 24 t/m 26 mei 2024 vinden er in en rondom Nationaal Park De Alde Feanen diverse (gratis) activiteiten plaats. Met het thema Vier De Alde Feanen worden bezoekers uitgenodigd om op een feestelijke manier van de natuur te genieten. Houdt deze pagina in de gaten voor meer informatie.

Ga zelf op pad

Ga zelf op pad met de bingokaarten, mindfulness opdrachten (deze liggen voor je klaar in het bezoekerscentrum). Of ga op pad met de online rugzakroute.

Je vindt hier mooie routes!

Open Dag 26 mei

Het bezoekerscentrum in Eernewoude is één van de toegangspoorten tot een grandioos natuurgebied  waar natuurliefhebbers zich kunnen verwonderen en waar ze kunnen ontdekken. Zo krijgen bezoekers van de open dag een voorproefje van al het moois dat er in Nationaal Park de Alde Feanen groei en leeft. Ga deze dag mee voor een rondvaart van de stille excursieboot ‘De Blaustirns’ of maak een wandeling met een gids.

Excursieprogramma

Vaarexcursie Blaustirns €5,-

12.15 – 13.15

13.30 – 14.30

14.45 – 15.45

16.00 – 17.00

Gerelateerde locaties

  • Lancaster Expositie ‘Geraakt, de laatste vlucht van Lancaster R5682’

    De stripe 12a, 9264 WT Earnewald, Nederland

    Naar de website