Deelnemende teams De Alde Feanen Challenge 2021

Overzicht deelnemende teams 2021

Deelnemende teams

Laatst bijgewerkt op 04-06-2021

#def = betaald, definitief op de lijst
Staat dat niet achter teamnaam, dan doet team nog niet definitief mee!

9-uurs [max. 50 teams]

  1. Follow Us – [Mathijs van Ark & Rens Meerhoff] #def
  2. Aquafoob! – [Karen Willemsma & Jochem Schutten] #def
  3. Oak Sport – [Martijn van Eijk & Marvin Lathouwers] #def
  4. D’ran – [Luuk Bokdam & Zwenneke Landkroon] #def
  5. Team Hok-Ei – [Leon van Os & Bas Smits] #def
  6. Enjoy – [Jacob Visser & Klaziena Politiek]
  7. Onbegrensd Enthousiast – [Mirjam Borghuis & Lisanne Gerrits] #def
  8. Woonaccent Westerbork – [Mark Kerssies & Nicole van der Veen Kerssies] #def
  9. KSE 3 – [Jefta Gakes & Widolf Gakes]
  10. Fantastic Veggies – [Annemiek Koers & Renske Verhulst] #def
  11. De Bizons – [Britt Zuidema & Maik Blomsma] #def
  12. Navigators – [William Meijer & Anne Besseling] #def
  13. Runtime error – [Dylan Davids & Peter Victorie] #def
  14. De pensionada’s – [Toos van der Vliet & Peter Bakker] #def
  15. Vet is kracht – [Guus Ruijs & Kevin Teunissen] #def
  16. Dr an met de lippe! – [Bjorn Beldman & Martijn Schulenburg] #def
  17. Team K*t – [One Rijpkema & Simon van Middelaar] #def
  18. Chantal Janse – [Ruud Prins & Rinne Nijboer]
  19. Zeeuwsche strijders – [Jesse Moeleker & Arne de Visser] #def
  20. Aeolus – [Frank Koelewijn & Ilona Roosien] #def
  21. Pauwerpannenkoek – [Aletta Roode & Lisanne Faber] #def
  22. Iepenloft billy’s – [Jan-Peter Soenveld & Ate zweering] #def
  23. J&W GO-FAST! – [Jalmer De vries & Wim van der graaff] #def
  24. Team Studio Elements – [Leon Leemburg & Simon Grasman] #def
  25. De snollebollekes – [siemen keizer & Wendy Jongsma] #def
  26. oneprojectatatime.nl – [Rony Nedkov & Janneke Schot] #def
  27. Ter land, ter zee en uitgeput – [Joost Visser & Mayke Scheffer] #def
  28. B team – [Tobias & Luuk] #def
  29. Zilverstad Chymera – [Igor ter Halle & Pascal de Vries] #def
  30. Forest Runners – [Adriana Overgoor & Bertrie Roggen] #def
  31. Rammers – [Alexander Kosterman & Niek Jaarsma] #def
  32. Sehnsucht – [Victor Plomp & Casper Helling] #def
  33. Band of Brothers – [Martijn Bloem & Jeroen Bloem] #def
  34. The Buddies – [Evelien Kooij & Xandrijn Bakker] #def
  35. Anne en Flo – [Florence van Helten & Annemarie Rustenburg] #def
  36. Stuive – [Bram Stuive & Nick Stuive] #def
  37. Van Krimpen&Van Krimpen – [Aldwin van Krimpen & Mark van Krimpen] #def
  38. Las Margaritas – [ Marijtje Van Duuren & Euridice Hernandez] #def
  39. De dwarsbongels – [Dirk Wiersma & Durk Jan Tjoelker] #def
  40. High Rock (1) – [Karlijn Koerts & Frank Adriaansen] #def
  41. High Rock (2) – [Dennis Coehoorn & Olaf van der Geest] #def
  42. DinkelKnallers – [Philipp Rasche & Wouter Neven] #def
  43. Lomp en Lomper – [Arjan Nienhuis & Bart de Jong] #def
  44. Team Bosuil – [Roel Gerrits & Sifra Bol] #def
  45. wayward – [Sjoerd Arkenbout & Klaas van hagen]
  46. Stik Koeke – [Matthew Veenema & Werner Valk] #def
  47. Fit ON – [Nils Filius & Linde Filius] – politiebond #def
  48. Checkpointhunters XY – [Wendy Knigge & Rene Wolkorte] – politiebond #def
  49. Kubus – [Jaap Fikse & Ronald van de Kamp] – politiebond #def
  50. ..

Reservelijst 9-uurs

Het komt regelmatig voor dat teams zich afmelden, dus de reservelijst loont zeker! Geef je dus op als je mee wilt doen!

6-uurs [max. 50 teams]

  1. De 2Jees – [Jan van der Werf & Jasper van der Heijden] #def
  2. WIJland – [Niels Potters & David Wijland] #def
  3. YoLi-travel – [Linda Besuyen & Yorick Koumans] #def
  4. NafNaf – [Nick Schoemaker & Wim Abbring] #def
  5. TEAM LACO – [Davy Heesakkers & Bart buis] #def
  6. TEAM LACO 2 – [Rutger maters & Frank Bruns]
  7. Dutch Adventure 2 – [Tom Michielsen & Koen Michielsen] #def
  8. Gaan met die banaan – [Heleen Hoogeveen & Wenda Stoffel] #def
  9. Mjöllnir – [Nancy Bischops & Rene Donders] #def
  10. De Panters – [Nienke Vlak & Elvira van Bolhuis] #def
  11. Buurman en Buurman – [Hans Thole & Robert Kingma] #def
  12. Vaak ben je te bang – [Esther Terpstra & Bowe van der Mei] #def
  13. Barking mad – [Sanne Homan & Lisanne Pistoor] #def
  14. Smile – [Sandra Dijk & Hanneke Rus] #def
  15. Billy de chicks – [Kristina Karthaus & Eefje van Geffen] #def
  16. Hoogendijk – [Sijmen Hoogendijk & Berend Hoogendijk] #def
  17. De Rammekoppen – [Henk Jetze Koster & Johan Koster] #def
  18. The Rop SWAT – [Wybren Jongbloed & Jelmer Sietzema] #def
  19. Superteam – [Else Maria v/d Meulen & Jeltsje Harmsma] #def
  20. Volgt nog – [Berber Terpstra & Pyt Roorda] #def
  21. KAKKEN TE KORT !! – [Anne Kemker & Roelof Kemker] #def
  22. Bonnie & Clyde – [Roël Joles & Marianne Joles] #def
  23. Marineke – [Mareen Hennen & Ineke Visser] #def
  24. Plantenga – [Erik Plantenga & Sander Plantenga] #def
  25. Easier said than run – [Lisanne de Wit & Tsjerd Haites] #def
  26. Apollo 2 – [Jan Palma & Martin Lanting] #def
  27. Mario&Luigi – [Jens Ypma & Wouter Vries] #def
  28. GerLau – [Gerben Bootsma & Lauréan van der Sluis] #def
  29. Allsur5 – [Jeroen Beld & Anja Hoenselaar] #def
  30. Gezellige meiden – [Lisan de Vries & Marijke Werps] #def
  31. Trochsetters – [Rein Folkertsma & Mark Folkertsma] #def
  32. Bende van ellende – [Sibrand Reuderink & Krista Sijtsma] #def
  33. jojo – [Johan Tamminga & Jonathan Tamminga] #def
  34. Wauw – [Anke Margryt Jacobs & Dennis Emaar] #def
  35. De mooiweerlopers – [Marlou Beimers-Johannes & Annelies Breeuwsma – Linthorst] #def
  36. Heidenroosje en Kleefkruid – [Aad van Kleef & Margriet van de Heide] #def
  37. Eilandmeisjes – [Reinette & Annette Pijper] #def
  38. Running Comebacks – [Jacques Cloete & Juan Dreyer] #def
  39. Team Stoute – [Marco Stoute & Allard Stoute] #def
  40. Bellville Pyle! – [Pierre Lategan & Mark Schoeman]
  41. Team Hakiro – [Jasper Bergwerff & Ruben Ploeger] #def
  42. StormVlugt – [Wouter de Vlugt & Rinze Storm] #def
  43. Ald&Nij – [Margriet Feenstra & Anna van Dijk] #def
  44. On My Way – [Robin van Dam & Jeffrey de Bruin] #def
  45. Haagse hapjes – [Kim Prick & Amber Kerkhofs] #def
  46. Bjusterbaarlik – [Gerlof Hoekstra & Jacob van Dijk] #def
  47. Aaisikers – [Peter Kemper & Gosse Braaksma] #def
  48. Je binne jong en je wolle wat – [Fokke Hindrik & Fedde] #def
  49. ..
  50. ..

Reservelijst 6-uurs

  1. ..

Het komt regelmatig voor dat teams zich afmelden, dus de reservelijst loont zeker! Geef je dus op als je mee wilt doen!