Deelnemende teams De Alde Feanen Challenge 2019

Overzicht deelnemende teams 2019

Deelnemende teams

Laatst bijgewerkt op 14-06-2019

9-uurs

  1. Team Energie in Balans – [Arjen van der Berg & volgt]
  2. Allez – [Anne Top & Mike Fafieanie]
  3. Sterke Jerke – [Fonger de Vlas & Rinze Herrema]
  4. Bambam – [Jan Germ Looijenga & Pieter Boersma]
  5. AR Team RHB – [Thomas Venema & Tessa Striekwold]
  6. De Dwarsbongels – [DJ Tjoelker & Dirk Wiersma]
  7. Leolulu – [Tim Veth & Tibor Rongen]
  8. SjeemigdePeemig – [Gosse Flootman & Sybrand bleeker]
  9. Ondoordachte deelname – [Sjoerd Arkenbout & Klaas van Hagen]
  10. Team Puursterk.nl mix 2 – [Guido de Jong & Hayke everwijn]
  11. Lomp & lomper 906 – [Bart de Jong & Arjan Nienhuis]
  12. Lies en Lies – [Annelies Breeuwsma – Linthorst & Lisanne Gerrits]
  13. Sieb goes with the Flo – [Florence van Helten & Siebrig Scheeres]
  14. Krimpen&Krimpen – [Aldwin van Krimpen & Mark van Krimpen]
  15. T.E.S.S.E.R.A.C.T. – [Björn van Loon & Wim van den Heijkant]
  16. Fit ON – [Alwin Vissink & Nils Filius]
  17. BeFit – [Micha Müller & Gert van de Braak]
  18. Quatro Cojones – [Gerrit van der Velde & Dirk Kampen]
  19. Yan met Pet – [Petra ter Huurne & Yanoula van der Zwaard]
  20. SVB Runners – [Jordy Beekman & Ronald Riemeijer]
  21. AllSur5 – [Liesbeth Franz & Chantal de Vries]
  22. Dutch Adventure – [Patrick de Bruijcker & Kenny Kroeze]
  23. Reduced footprint – [Maartje van Reedt Dortland & Nout de Wit]
  24. Oak Sport – [Martijn van Eijk & Marvin Lathouwers]
  25. Wal & Piep op avontuur – [Stefan van der Wal & Anniek Paiclly]
  26. IRM Aeolus – [Frank Koelewijn & Ilona Roosien]
  27. De Fryske Dumkes – [Toos van der Vliet & Cindy Spieksma]
  28. Team Maximus – [Jeroen M. van Oostrum & Martijn Roelofs]

Reservelijst 9-uurs

Het komt regelmatig voor dat teams zich afmelden, dus de reservelijst loont zeker! Geef je dus op als je mee wilt doen!

6-uurs

  1. M&M – [Marcel de Roo & Machteld Schram]
  2. Yor&Lin – [Yorick Koumans & Linda Besuyen]
  3. HaJo TBC – [Pieter Hazenberg & Ludger de Jong]
  4. K.O.T.S. Kom OP Trotse Sporters – [J. Loonstra & Harry de Boer]
  5. jojo – [Johan Tamminga & Jonathan]
  6. Gean – [Sietse Rozema & Rynke Douwes]
  7. Mjölnir – [Nancy Bischops & René Donders]
  8. Poging #2 – [Nicole Clerx & Arjan Koop]
  9. WAZWAB – [Wendy Weijdema & Maaike Visser]
  10. De opportunisten – [Roelof Kemker & Anne Kemker]
  11. De mannen van Life & Mobility – [Lex Takkenkamp & Harmen Leskens]
  12. De vrouwen van Life & Mobility – [Leonie Hendriks & Marike Bijtelaar]
  13. GA!!! – [Arjan Stuiver & Gineke Wijsbeek]
  14. Rijkeboer – [Nienke Rijkeboer & Femke Rijkeboer]
  15. MASY – [Marleen Wilschut & Sytske de Jong]
  16. Schonewille – [Anja Schonewille & Robert Schonewille]
  17. Girlpower 2.0 – [Lisan de vries & Marijke Werps]
  18. Sietzema en Sietzema – [Jelmer sietzema & Jasper Sietzema]
  19. Lytse Dúvels – [Bea Koet & Tineke Lautenbach]
  20. Rietvelt en Anker – [Dennis Treur & Jeroen Rietvelt]
  21. Chapeau! – [Matthias Waardenburg & Annelotte Nijhof]
  22. Ijsselschmidt – [Daniël Schmidt & Peter Ijsselmuiden]
  23. AUW – [Mark Kauw & Ward Rauws]
  24. Life & Mobility 3 – [Aico Bosman & Jeremy Broere]
  25. Kom ik op werom – [Jacob Brouwer & Jeltsje Harmsma]
  26. Volgt nog – [Pyt roorda & Berber Terpstra]
  27. Team poeh poeh – [Henk de vries & Andre jager]
  28. Wij doen alles zelf! – [Tessa Mokveld & Frank Tibben]
  29. Survivers – [Krista Sijtsma & Sibrand Reuderink]
  30. WIJland – [Niels Potters & David Wijland]
  31. NZ – [Rosita van der Veen & Luc Joosten]
  32. Met man en macht – [Jelle van der Velde & Barteld de Jong]
  33. Pauwerpannenkoek – [Aletta Roode & Lisanne Faber]
  34. Mar-ine – [Mareen Hennen & Ineke Visser]
  35. D’ran – [Luuk Bokdam & Zwenneke Landkroon]

Reservelijst 6-uurs

Het komt regelmatig voor dat teams zich afmelden, dus de reservelijst loont zeker! Geef je dus op als je mee wilt doen!